بهترین جراح مغز و اعصاب در شیراز

جراح مغز و اعصاب، همانطور که از اسمش هم پیداست با یکی از حساس ترین بخش های بدن یعنی مغز و سیستم عصبی بیمار سروکار دارد. وقتی که پای این بخش حساس به میان می آید، سپردن خود یا عزیزانمان ، به دست دکتر کار راحتی نیست. می خواهیم مطمئن شویم که بهترین را انتخاب کرده ایم و تا با اطمینان بیشتر کار را دست کاردان سپرده باشیم. اما انتخاب بهترین جراح مغز و اعصاب در شیراز کار راحتی نیست. باید اول بدانیم برای اینکه دکتری بهترین در این رشته باشد باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

دکتر محمد عیسایی بهترین جراح مغز و اعصاب

دکتر محمد عیسایی

جراح ستون فقرات و مغز و اعصاب در شیراز
عضو هیات ادیتوریال ژورنال یورواسپاین
عضو رسمی آکادمی جراحان ستون فقرات اروپا

جهت معاینه توسط دکتر عیسایی می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس رزرو نوبت: ۰۹۱۷۸۸۱۵۸۷۱
ارسال عکس: ۰۹۹۱۲۳۵۰۶۲۴

ویژگی های بهترین جراح مغز و اعصاب

برای اینکه بگوییم یک جراح مغز و اعصاب بهترین است باید، یک سری ویژگی ها را درنظر بگیریم تا مطمئن شویم. در زیر به بررسی این ویژگی ها می پردازیم.

تخصص و تجربه

دوره های تخصصی پزشکی با داشتن دوره های عملی باعث ایجاد و افزایش تجربه پزشکان می شود. اما پزشکان باتجربه نیاز به جراحی های خیلی بیشتری برای کسب تجربه شرایط و موارد مختلف را نیازدارند. پزشکانی که با بیماران فراوان که ویژگی ها و شرایط متفاوتی دارند، برخورد دارند، می توانند با قرارگیری در شرایط مختلف تجربه های مختلف را بدست بیاورند و این موضوع کمک می کند تا پزشک ماهرتر و باتجربه تر شود و در زمان قرارگیری در موقعیت های سخت یا پیش بینی نشده، قدرت تصمیم گیری بیشتری داشته باشد. پس بررسی میزان تجربه یک پزشک به شما کمک می کند تا بتوانید در انتخاب خود ، تصمیم بهتری بگیرید.

شما می توانید بررسی کنید که پزشکتان چند جراحی داشته و چند جراحی موفق از این میان داشته است. این کمک می کند متوجه شوید پزشک از چه میزان تجربه و تبحری برخوردار است.

تشخیص درست و به موقع

تجربه پزشک به اون در تشخیص درست و به موقع کمک می کند. هرچه تشخیص درست به موقع و سریع تر اتفاق بیافتد، به شروع زودتر درمان منجر می شود. بیماری ها هرچه سریع تر درمان شوند، پاسخ به درمان هم بهتر اتفاق میافتد. تشخیص درست ناشی از برخورد پزشک با موارد مختلف در طول کار است که همان تجربه قوی پزشک را به وجود می آورد. هرچه پزشک باتجربه تر و ماهر تر، رسیدن به نتیجه در تشخیص زودتر اتفاق می افتد.

انتخاب بهترین روش درمان

در جراحی های مغز و اعصاب همیشه این امکان وجود ندارد که جراحی منجر به درمان کامل شود. گاهی برخی جراحی ها برای کمک به کاهش علائم و جلوگیری از پیشرفت بیماری انجام می شود. یک پزشک ماهر که تجربه جراحی های زیادی دارد ، این موضوع را می داند. پس سعی می کند تا بهترین روش درمان را  متناسب با بیماری و شرایط بیمار با کمترین میزان آسیب انتخاب نماید.

مهارت در جراحی های سخت

جراحی های مغز و اعصاب، جراحی های با ظرافت و دقت بالاست. از این رو یک پزشک ماهر، باید قادر باشد جراحی های حساس در حوزه مغز و اعصاب را با مهارت بیشترین میزان بهبود و کمترین آسیب انجام دهد. تمامی این مهارت ها از انجام جراحی های متعدد با ویژگی های منحصر به فرد و در شرایط مختلف به وجود می آید.

مهارت کار با تکنولوژی های روز

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی های پزشکی ، تجهیزاتی برای افزایش ظرافت و دقت و رسیدن به نتیجه مطلوب تر در جراحی های مغز و اعصاب توسعه یافته است. اما مهارت پزشک در کار با دستگاه های جدید نیز نیازمند تجربه است. کار با بسیاری از دستگاه های پزشکی با تکنولوژی بالا نیازمند مهارت و تجربه خاصی است. بهترین جراحان مغز و اعصاب می دانند که با به روز کردن خود در زمینه استفاده از تکنولوژی های به روز، می توانند خطرات جراحی های حساس را نسبت به روش های سنتی کاهش داده و نتیجه را بهبود بخشند. از این رو با شرکت در دوره ها و کنفرانس های بین المللی همیشه خود را به روز می کنند و با تلاش و سخت کوشی سعی می کنند تکنولوژی های روز را جهت افزایش میزان بهبود و رفاه حال بیماران خود بیاموزند.

به همین دلیل هست که برخی جراحی ها فقط توسط بهترین جراح های مغز و اعصاب در شیراز که مهارت لازم را دارند و در بیمارستان های خاص با امکانات مشخص انجام می شود.

 

دیدگاه کاربران

  • غمزه
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

    بازم درمورد این موضع مطلب بزارین ❤️❤️❤️

    .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

instagram logo call button