بهترین جراح تومور مغزی در شیراز

سرطان مغز زمانی شروع می‌شود که سلول‌ها تغییر می‌کنند (جهش می‌یابند) و خارج از کنترل رشد می‌کنند. سلول‌های تغییر یافته اغلب رشد می‌کنند تا توده تومور را تشکیل دهند. سلول‌های سرطانی همچنین می‌توانند در مناطق مجاور رشد کنند. آن‌ها می‌توانند به سایر قسمت‌های بدن نیز سرایت کنند. که به آن متاستاز می‌گویند. مغز بدن را کنترل می‌کند. کارهایی را که باید انجام دهیم، مانند صحبت کردن، راه رفتن و جویدن غذا را کنترل می‌کند. همچنین کارهایی را که برای زنده نگه داشتن ما باید صورت گیرد را انجام می‌دهد، مانند کنترل تنفس، ضربان قلب و هضم غذا. اما وقتی تومور دارید، مغز نمی‌تواند کار خود را به درستی انجام دهد. برای اینکه مغز به روند طبیعی خود بازگردد لازم است تومور مغزی را درمان کنید. احتمالاً نگران نحوه درمان تومور خود هستید. اما اصلاً جای نگرانی نیست ما در این مقاله قصد داریم بهترین جراح تومور مغزی در شیراز را معرفی کنیم.

بهترین جراح تومور مغزی در شیراز

ویژگی‌های بهترین جراح تومور مغزی

 احتمالاً شما هم از عمل‌های جراحی ترس دارید و حتی با شنیدن جراحی تومور مغز دچار استرس می‌‌شوید. ترس و نگرانی شما طبیعی است. پیشنهاد می‌کنیم با انتخاب یک جراح تومور مغزی خوب، ترس و استرس خود را کنترل کنید. در ادامه ویژگی‌های بهترین جراح تومور مغزی را برای شما آورده‌ایم؛

 • از علم بالایی برخوردار باشد.
 • تجربیات کافی در زمینه جراحی تومور مغزی داشته باشد.
 • روش‌های درمان را به بیمار معرفی کند.
 • از عوارض جراحی‌های بگوید.
 • در طی جراحی تز بهترین وسیله‌های جراحی استفاده کند.
 • در بیمار اعتماد ایجاد کند تا استرس و نگرانی‌های او کم شود.
 • اقدامات لازم برای آمادگی قبل و بعد جراحی را به بیمار بگوید.

یک جراح خوب کسی است که در کنار ویژگی‌هایی که ابتدا به آن‌ها اشاره کردیم، دارای ویژگی‌های اخلاقی خاصی مانند صبور بودن باشد. صبور بودن جراح به بیمار آرامش می‌دهد تا بتواند مشکلات خود را به راحتی بگوید. در نتیجه این اطلاعات به پزشک در انتخاب بهترین روش درمان کمک می‌کند و باعث می‌شود جراح بتواند مناسب‌ترین روش جراحی را انتخاب کند. همچنین صبور بودن جراح در حین جراحی تومور مغزی بسیار اهمیت دارد.

همچنین در کنار صبور بودن، صداقت داشتن جراح نیز مهم است. صداقت داشتن جراح این امکان را به بیمار می‌دهد تا به طور کامل از نحوه جراحی، نتایج جراحی و حتی عوارض جراحی اطلاعات لازم را به دست آورد. جراح بعد از معاینه و بررسی سوابق بیمار و نتایج آزمایشات آن، گزینه‌های درمانی را به همراه مزایا و معایبش برای او شرح خواهد داد. اگر اختلال مغزی شما تشخیص داده شده است، و نوع تومور مغزی شما مشخص شده، می‌توانید با کمک نکاتی که راجب  انتخاب بهترین جراح تومورمغزی ذکر کردیم، مناسب‌ترین جراح را انتخاب کنید.

دیدگاه کاربران

 • آذر
  ۲ اسفند ۱۴۰۰

  سلام . من زنی ۶۰ ساله هستم که پارسال متوجه شدم که در سرم تومور مننژیوم بال استفونئید دارم . و دقیقا پشت چشم راستم قرار گرفته و بزرگ هم هست. اللن توی چشم راستم نور میبینم . دید دور خوب هست .ولی برای نزدیک اصلا درست نمیبینم من بیماریهای مختلفی دارم . به همین خاطر جراحان مغز شیراز حاضر به عمل من نیستند. بعد از دوندگی زیاد دکتر صفاریان حاضرشدند که من را عمل کنند .ولی ایشان هم در بیمارستان چمران عمل میکنند که متاسفانه نوبت عمل نمیدهند . تومور سرم در حال احاطه شاهرگ‌حیاتی مغزم هست و اگر این اتفاق افتاد .سکته خواهم کرد . خیلی نگرانم . آیا پزشک دیگری من‌را عمل خو اهدکرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

instagram logo call button